Troszkę statystyki

Dziś mija pięć miesięcy od mojego przyjazdu do Paragwaju. Dzięki Bogu był to dobry czas. Pracowity i dobry.

Wy, którzy zaglądacie na tę moją, macie sporo wiadomości o tym ciekawym kraju, o parafii w Guarambaré i o moim tutaj pobycie.

Dziś chcę się podzielić „kuchnią” mojej strony internetowej, a dokładniej moją wiedzą o tym kto tu zagląda.Ta wiedza pochodzi z programu „Analitics”, który monitoruje statystyki tej witryny.

Oto dla przykładu dziś (dzień się jeszcze nie skończył więc statystyki jeszcze się troszkę mogą zmienić) stronę odwiedziły 22 osoby, przy czym trzy osoby weszły tu więcej niż jeden raz. Przeciętne „wejście” trwało ponad 7 minut i nie ukrywam, że z tego się cieszę najbardziej, że nie są to wejścia sekundowe, ale że odwiedzający zatrzymują się na dłużej, a to znak, że coś czytają i oglądają.

W całym okresie 6 miesiecy od kiedy istnieje ta strona statystki wyglądają jak na powyższym zrzucie ekranu. 1520 użytkowników, 4271 „wejść” i prawie 16 tysięcy odsłon – to daje satysfakcję, że nie piszę w próżnie.

Ku mojemu zaskoczeniu jest dośc dużo wejść z poza Polski. Oczywiście na drugim miejscu jest Paragwaj z 10% wejść.

No i jeszcze wykaz miast, ale z doświadczenia wiem, że te dane są najmniej wiarygodne. Często w statystykach zapisana jest nazwa nie tyle miejsca z którego było połączenie, ale większego miasta w pobliżu, gdzie są jakieś węzły internetowe.

I na koniec wykaz najczęściej odwiedzanych wpisów.

 

One thought on “Troszkę statystyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *